Шофьор доставчик

Описание

Описание и изисквания:
Фирма „Вас Милк“ ЕООД е собственик на млекопреработвателно предприятие намиращо в гр. Садово, обл. Пловдив. Ние произвеждаме млечни продукти по традиционни български рецепти.
Компанията търси да назначи: Шофьор доставчик
Основните отговорности за длъжността са:
- Разкарване на стока в определените обекти;
- Товарене и разтоварване на стока;
- Поддържане на хигиена на работното място и на транспортните средства.

Вие сте подходящ за тази позиция, ако притежавате:
- Средно образование.
- Шофьорска книжка категория "С" е задължителна.
- Умения за работа в екип и поемане на отговорност /материална/.
- Организираност, коректност, лоялност и динамичност.
- Предишен опит на сходна позиция.

Ние Ви предлагаме:
- Въвеждащо обучение;
- Работно облекло;
- Условия на труд, съобразени с българското законодателство;
- Трудов договор;
- Добро възнаграждение и пълни осигуровки.

Изискуеми документи:
Автобиография на български език с актуална снимка: образование, обучения, заемани позиции;
Ще известим одобрените по документи кандидати за следващите етапи на процедурата по подбор.
Обработването и ползването на личните данни на процеса по подбор се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Садово

Дата:

07.05.2021

Организация:

Вас Милк ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Вас Милк ЕООД може да получите ТУК