Оператор/ка производство на електроника - кв.Надежда

Във връзка с развитие на дейността на свой клиент - производствен пазарен лидер в предоставянето на иновативни и висококачествени решения за измерване на електрически параметри - Менпауър търси да назначи сръчни и отговорни кандидати на позицията:

Оператор/ка производство на електроника- кв.Надежда

Какво ще получите?
- Стабилна работа в международна фирма със стандарти и сериозно отношение към служителите си,
- Трудов договор с пълни осигуровки,
- 1440лв. брутно възнаграждение (при качествено представяне),
- 80лв. ваучери за храна,
- 50лв сума за транспорт,
- Въвеждащо обучение,
- Отлична работна среда сред амбициозен и квалифициран персонал,
- Възможности за развитие.

Основни дейности и отговорности:
- Асемблиране на фини механични и електронни компоненти;
- Отчитане на функционалността на елемента с цел формирането на крайния продукт;
- Изпълняване на асемблиращи операции в съответствие с утвърдените стандартни процедури с помощта на ръчна работа, работа с механично оборудване, поялник и при необходимост измервателно оборудване;

На какви изисквания трябва да отговаряте?
- Готовност за работа на 2/2 сменен режим - дневна (07:30 - 19:30) и нощна (19:30 - 07:30);
- Сръчност, прецизност, самостоятелност и отговорност;
- Концентрация, внимание към детайлите и добро зрение;
- Опит в запояване и работа с поялник ще се счита за предимство, но не е задължително условие.

Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, изпратете актуална автобиография.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана!

Менпауър България притежава лицензен номер № 183 / 27.12.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

12.05.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК