ПРОИЗВОДСТВЕН РАБОТНИК - ДОГРАМА (М/Ж) - Русе

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите партньори - международна компания с основна дейност производство на дограма и фасадни елементи, търсим отговорни и мотивирани кандидати, за позицията:

ПРОИЗВОДСТВЕН РАБОТНИК - ДОГРАМА (М/Ж)

Какво предлагаме:
- Много добро възнаграждение, базирано на сръчност и мотивация за работа;
- Дългосрочна работа в доказана, международна компания;
- Работа на две смени - от понеделник до петък (без нощна!);
- Въвеждащо обучение.

Вашите отговорности:
- Ръчно сглобяване на елементи;
- Работа с ръчни инструменти;
- Следене за качеството на сглобките.

Изисквания:
- Средно образование;
- Предишен опит в производствена среда ще се счита за голямо предимство;
- Опит в работата с ръчни и електрически инструменти;
- Желание за работа и отговорност към поставените задачи.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля, изпратете Ваша актуална автобиография.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1100 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

17.05.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК