Изпитател

Описание

Изпитател
Фирма "Кяшиф" ЕООД, гр. Джебел, специализирана в производството на хидравлични цилиндри, във връзка с разширяване на производствените дейности, търси да назначи млади, динамични и мотивирани работници в цех Бояджиен.

Изисквания:
• Опит на длъжността се счита за предимство;
• Минимум средно образование;
• Голяма мотивация за самоусъвършенстване;

Основни задължения:
• Следи за техническата изправност на стенда;
• Следи за качеството на изпитваните цилиндри да отговаря на установените стандарти.

Фирмата предлага:
• Добри условия на работа в млад и динамичен екип;;
• Възможност за професионално развитие;
• Осигурени безплатни транспорт и храна;
• Безплатно медицинско обслужване на място във фирмата;

• Атрактивно възнаграждение. Стартова заплата: 1 000 лв. до 1 500лв., в зависимост от
опита и квалификацията на кандидата;

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиографията си или подайте молба за кандидатстване на място във фирмата.

Ще се свържем с всички кандидати одобрени по документи.

*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1500 лева на месец

Категория:

Машиностроене

Населено място:

Гр. Кърджали

Адрес:

гр. Джебел, ул. \"Йълдъръм\" №1

Дата:

01.10.2021

Организация:

Кяшиф ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Кяшиф ЕООД може да получите ТУК