Шофьор на мотокар за завод за рециклиране във Великобритания, Бирмингам

Шофьор на мотокар / Fork Lift Driver/ за работа в завод за рециклиране във Великобритания, район Бирмингам
Основни задължения и отговорности:
• Спазване на правилата за здраве и безопасност.
• Стриктно спазване на процедурите за движение.
• Провеждайте инспекции в съответствие с изискванията на компанията.
• Докладвайте за проблеми с камиона на линейния мениджър или член на ръководния екип.
• Преместване на доставени продукти от превозни средства във фабриката или на място, след това натрупване и палетизиране на продукти.
• Преместване на бали с продукти до и между складовете.
• Преместете пластмасови / метални бали на подходящо място за съхранение или на транспортни ленти / зона за подаване.
• Използване на оборудване, включително, но без да се ограничава до товарни автомобили, противовесни мотокари, затегнати и задвижвани мотокари.
• Водене на дневник в подемно-транспортното средство чрез записване на необходимите работи по поддръжката и т.н.
• Предавайте инструкции между смените.
• Бъдете гъвкави, за да отговорите на бизнес нуждите.

Ние изискваме:
• Предишен опит за работа на подемен или противовесен мотокар.
• Добър английски език и способност за комуникация с всички членове на екипа.
• Добри организационни умения.
• Надеждност, грамотност. Способност да се отговори на физическите изисквания на работата.
• Кандидати само със предварително установен статус!

Ние предлагаме:
- заплата 10,42 - 10,75 лири на час
- работно време най-малко 40 часа седмично
- настаняване в района на фабриката, 50 - 90 лири на седмица
- незабавен старт след одобрение от работодателя.

За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280 и GSM: 0889433365.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 3200 до 3600 лева на месец

Категория:

Производство

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. , Гр.

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

20.06.2023

Организация:

Анонс 2014 ЕООД