Специалист доставки

Голяма производствена компания,чиято основна дейност е свързана с производство на метални изделия и металообработка, търси опитен и динамичен служител за позицията СПЕЦИАЛИСТ ДОСТАВКИ.
Фирмата предлага много добри условия за работа,отлично заплащане и възможност за професионална реализация.

Задължения:
- Организира и контролира доставка на суровини и материали за производството
- Работи с контрагенти на фирмата и анализира предложените оферти
- Подготвя договори и договаря цени,количества, срокове на доставка и условия за рекламации
- Анализира пазара на метали в страната и чужбина и търси нови доставчици
- Следи движението на доставките
- Участва в проекти за планиране и координиране на дългосрочни доставки
- Организира процесите по внос на суровините
- Комуникира и организира вноса с митническите, пристанищни и други агенти на компанията,
- При необходимост изпраща рекламации до доставчиците
- Изготвя справки за доставките, изисквани от ръководството на фирмата
- Работи в екип

Изисквания:
- Образование- висше,предимство техническо или икономическо
- Познания в областта на черни метали и изделия от тях
- Много добър английски език
- Отлична компютърна грамотност
- Опит в работа с ERP система- предимство
- Отлични умения за водене на преговори
- Опит на позиция в областта на доставка на метали - предимство
- Устойчивост при работа под напрежение
- Умение за работа в екип
Ако позицията представлява интерес Вас и имате необходимите знания и умение ,желание за развитие и работа във водеща в бранша си компания,моля изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1700 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

09.08.2021

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал