Оператор на автоматизирана машина - Варна

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност на мотивиран и квалифициран кандидат да стане част от екипа на наш партньор – успешна компания, на позицията:

Оператор на автоматизирана машина

Основни отговорности:

• Управление на автоматизирана машина в производството;
• Пренастройване на режимите на работа според продуктите;
• Следене за качеството на крайният продукт;
• Поддържане на изправността и следене за правилна експлоатация на машината, спрямо упътванията и установените практики на компанията;
• Работа с нормативни документи и изготвяне на регулярни доклади.

Изисквания към кандидата:

• Висше или средно техническо образование;
• Опит на подобна позиция е предимство;
• Отлична техническа грамотност;
• Квалификационна група по електробезопасност е предимство.
• Добро ниво на владеене на английски език се счита за предимство;
• Отговорност и прецизност в изпълнение на поставените задачи.

Компанията предлага:

• Отлични условия на труд и дългосрочна реализация в утвърдена производствена компания;
• Професионална реализация в среда с високи стандарти за работа.
• Работа в екип от професионалисти;
• Встъпително и последващи обучения.

Ако това предложение Ви е заинтригувало и отговаряте на посочените критерии, моля изпратете ни своето CV на български език. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

13.09.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК