Строителен лаборант- Варна

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност на мотивирани и квалифицирани кандидати да станат част от екипа на наш партньор – успешна международна компанията, на позицията:

Строителен лаборант

Основни отговорности:

• Подготовка на пробни образци за анализ и съхранение;
• Изготвяне на пробни смеси на бетонови разтвори;
• Извършване на физико-механични изпитвания на бетонови смеси и строителни материали за съответствие със стандартите;
• Участие в създаване на нови продукти;
• Спазване утвърдена система за управление в лабораторията;
• Водене на отчетност за извършваните дейности.

Изисквания към кандидата:

• Средно или висше техническо образование;
• Опит на подобна позиция - предимство;
• Умения за работа с измервателна апаратура в изпитвателна Лаборатория;
• Опит в приложението на стандарти за качество;
• Аналитично мислене;

Компанията предлага:

• Отлични условия на труд и оборудване в лабораторията;
• Дългосрочно работно място в утвърдена производствена компания;
• Професионална реализация в среда с високи стандарти за работа и качество в екип от професионалисти.
• Встъпително и последващи обучения;
• Осигурена безплатна храна на работното място и раб. облекло;
• Работно време: понеделник – петък от 8:30 до 17:30 часа.

Ако това предложение Ви е заинтригувало и отговаряте на посочените критерии, моля изпратете ни своето CV на български език. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

14.06.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК