Счетоводител

Фирма "Кяшиф" ЕООД, гр. Джебел, специализирана в производството на хидравлични цилиндри, търси да назначи Счетоводител с англисйки език:

Изисквания:
• Висше образование - Икономика, Финанси, друго;
•Отлични комуникационни умения и способност за съвместна работа;
•Добри познания и опит в областта на трудовото и осигурителното законодателство;
• Много добри компютърни познания - Microsoft Office;
• Английски език - много добро ниво на разбиране;
• Трудов стаж в областта на счетоводството - минимум 3 години.

Основни задължения:
• Работа с модул Финанси на фирмената ERP система - Microsoft Dynamics 365;
• Изготвя и проследява фактури;
• Администрира цялостния процес свързан с възникването, изменението и прекратяването на трудовото правоотношение на служителите;
• Участва в цялостния процес на обработка, изчисляване и подготовка за изплащане на възнагражденията;
• Познава и непрекъснато актуализира знанията си за нормативната уредба по трудово-правни отношения (КТ, КСО и др.);
• Работа с Microsoft Outlook.

Фирмата предлага:
• Добри условия на работа в млад и динамичен екип;
• Възможност за професионално развитие;
• Осигурени безплатни транспорт, храна и медицинско обслужване;
• Атрактивно възнаграждение. Стартова заплата: 1 200 лв. бруто, увеличава се след
изпитателния срок.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиографията си или подайте молба за кандидатстване на място във фирмата.

Ще се свържем с всички кандидати одобрени по документи.

*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал,

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1200 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Кърджали

Адрес:

гр. Джебел, ул. \"Йълдъръм\" №1

Дата:

03.09.2021

Организация:

Кяшиф ЕООД