Строителен инженер

Фирма "Кяшиф" ЕООД, гр. Джебел, специализирана в производството на хидравлични
цилиндри, във връзка с разширяването на производствените дейности и възможности,
търси да назначи Строителен инженер.

Ключови функции:
• Даване на идеи, оценка на разходите, проверка на документите ;
• Разработване на план за действие за привеждане в съответствие на строителните изисквания с техническия план на обекта;
• Контрол върху качеството, безопасността и работата.

Отговорности:
• Предоставяне на технически съвети относно проектирането, строителството или модификациите;
• Анализиране на доклади проучвания, карти, чертежи, други;
• Комуникация и ефективно взаимодействие с колеги и архитекти, подизпълнители, и консултанти;
• Приемане на всички съответни изисквания по въпроси, като разрешителни за строеж, екологични разпоредби, санитарен дизайн, добри строителни практики и безопасност;
• Координация на подизпълнителите.

Изисквания:

• Техническо образование в строителството;
• Най-малко 3 години опит в областта на строителството и управлението на проекти;
• Английски език на работно ниво (ще се счита за предимство);
• Много добри компютърни познания - опит с Autodesk;
• Опит с ЕРП система (Microsoft Dynamics) е предимство.
• Амбициозно и експанзивно отношение към работата.
• Технически компетенции.

Вие получавате:

• Шанс да приложите целия си инженерен опит и да създадете нови инициативи за подобряване на техническите процеси;
• Получавате уникална възможност да управлявате текущите и предстоящите технически инициативи;
• Възможност за професионално развитие и израстване във фирмата;
• Осигурен безплатен транспорт, храна и медицинско обслужване;
• Стартова заплата: от 2 000лв.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля, изпратете автобиографията си.

Ще се свържем с всички кандидати одобрени по документи.

*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор в рамките на следващите шест месеца от изтичането на обявата!

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 0 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Кърджали

Адрес:

гр. Джебел, ул. \"Йълдъръм\" №1

Дата:

28.03.2022

Организация:

Кяшиф ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Кяшиф ЕООД може да получите ТУК