МАШИНЕН ОПЕРАТОР /БЕЗ ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН ОПИТ/ - София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Компанията търси да назначи за свой лоялен клиент – мотивирани кандидати на позицията:

МАШИНЕН ОПЕРАТОР (гр. София)

Основни функции и задължения:

• Изпълняване на задачи, свързани с технологичния процес;
• Произвеждане на качествени продукти, съобразно изискванията на компанията;
• Работа с лични предпазни средства и спазване на изискванията за безопасност и здраве при работа;
• Контолира количеството и качеството на доставените стоки и материали.

Основни изисквания спрямо подходящия кандидат:

• Средно образование;
• Способност за работа в динамична среда;
• Умение за работа в екип;
• Инициативност и стремеж към постигане на максимално добри резултати.

Компанията предлага:

• Постоянен трудов ангажимент в утвърдена компания;
• Работа в отлично организиран и приятелски екип;
• Добри условия на труд и атрактивно възнаграждение;
• Престижен социален пакет;
• Гъвкаво работно време (на смени);
• Ваучери за храна 100 лв.;
• Производствени бонуси;
• Годишни бонуси - +300 лв. Коледа, +300 лв. Великден, +400 лв. Ваканция.

Възможност за започване веднага!

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, моля обадете се на тел. 0878573248 или 08878573259 или изпратете директно своята автобиография!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1800 до 2000 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

16.06.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК