Приемчик на дървесина - Пловдив

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент - водеща, международна производствена компания, в момента търсим:

Приемчик на дървесина

Основни отговорности:
- Приемане и окачествяване на дървесина и биогориво;
- Обработване на документи, съпровождащи доставката;
- Водене на отчетност за приета, складирана и вложена в производството дървесина и биогориво на хартиен носител и електронни файлове;
- Взимане на проби, извършване на анализи в лабораторна среда;
- Следене за правилното складиране и съхранение на дървесината и биогоривото;
- Работа с моторен трион при пробовземането;

Основни изисквания:
- Средно образование;
- Добра компютърна грамотност (Word, Excel);
- Готовност за работа на сменен режим;

Компанията предлага:
- Конкурентно възнаграждение и реални осигуровки;
- Гъвкаво работно време;
- Работно облекло и много добри условия на труд;
- Подсигурен транспорт до работното място;
- Осигурена храна в завода;
- Въвеждащо обучение;
- Възможности за професионално обучение и развитие.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Селско, горско стопанство, рибовъдство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

05.08.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК