МОТОКАРИСТ - Бургас

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор – производствена компания, търсим да назначим мотивиран и енергичен за работа кандидат за позицията:

МОТОКАРИСТ

Основни задължения:

• Товарене и разтоварване на палетизирани стоки и товари
• Отговарност за правилната експлоатация на поверените машини: мотокар, газокар
• Следене на техническото състояние на машините
• Подпомагане на дейността в склада – подреждане на стока, следене за качеството на продукцията
• Поддържане на чистотата в складовата зона
• Почистване и подреждане на работното място
Изисквания към кандидатите:

• Средно образование
• Валидно удостоверение за управление на мотокар
• Опит на сходна длъжност
• Дисциплинираност, организираност и отговорно отношение към работния процес
• Способност за работа в екип
Компанията предлага:

• Перспектива за дългосрочна и сигурна работа
• Редовно изплащане на трудовото възнаграждение
• Работа по график на 12 часови дневни смени
• Служебен обяд
• Осигурен служебен транспорт
• Въвеждащо обучение
Ако отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни Автобиография и ние ще се свържем с Вас, за да обсъдим детайлите.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

25.06.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК