ПОДДРЪЖКА ПРОИЗВОДСТВО - София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
В момента за наш клиент, търсим отговорен, организиран и мотивирн кандидат за позицията:

ПОДДРЪЖКА ПРОИЗВОДСТВО

Работните задължения включват:

• Осъществяване на контрол и дава указания за правилната експлоатация на работното оборудването;
• Поддържа работните съоръжения;
• Отговаря за техническото състояние на използваните съоръжения;
• Извършва технически прегледи и профилактика.

Успешният кандидат притежава:

• Завършено средно техническо образование;
• Опит в поддръжка в производствено предприятие;
• Аналитичност, организираност, лична мотивация, отговорност и дисциплинираност;
• Обща компютърна грамотност.

Защо да кандидатствате при нас?

• Много добра стартова заплата 2100лв.;
• Работа в международна компания;
• Ваучери за храна на стойност 100 лв. месечно;
• 8 часов работен ден;

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

25.06.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК