Общ работник в склад

Българска компания с дългогодишен опит в сферата на монтажните дейности, която е клиент на "Креативо" ЕООД, търси да назначи общи работници в склад.

Основни задължения за позицията:
• Поддържа реда на складираните елементи на скелета, както и на площадките за тях.
• Участва в процеса по окомплектоване с всички видове елементи на конструкциите до експедирането им на съответния обект, съобразно всички изисквания.
• Участва в товаро-разтоварни дейности на отдаваните под наем или продажба скелета

Компанията предлага:
• Постоянен трудов договор
• Брутно възнаграждение - 1000-1300 лева в зависимост от опита
• Гъвкава схема на заплащане (на седмица, на месец или на завършен обект)
• Възможност за професионално обучение и развитие

"Креативо" ЕООД е посредническа агенция, която работи БЕЗПЛАТНО ЗА КАНДИДАТИТЕ!!!
Лиценз за посредническа дейност по наемане на работа в Република България № 2167 от 09.12.2016 година - безсрочен. Удостоверение за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа № 328 от 24.04.2020 година - валидно до 24.04.2025 година.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани строго конфиденциално и в съответствие със ЗЗЛД. Само с одобрените по документи кандидати ще се свържем.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Специални умения:
Изисквания към кандидатите за длъжността: • Образование - средно. • Умения и квалификация за работа с режещи инструменти – ъглошлайф, електрически и бензинови резачки, зеге, циркуляри и други; • Умения и квалификация за заварчик - черни и цветни метали.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1300 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

28.06.2021

Организация:

"Креативо" ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "Креативо" ЕООД може да получите ТУК