ЗАВАРЧИК - Пловдив

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Наш клиент търси да назначи прецизни и мотивирани за работа кандидати за следната позиция:

ЗАВАРЧИК

Компанията предлага:

• Постоянен трудов договор;
• Пълно работно време, РЕДОВНА СМЯНА;
• Отлични условия на труд;
• Работно облекло;
• Безoпасни условия на труд по време на работа;
• Ваучери за храна;
• Стимулиращо стартово възнаграждение и актуализиране след първия месец.

Вашите отговорности ще включват:

• Изработване на различни малки, средни и големи конструкции;
• Изпълнение на механо-шлосерски задачи в подготовката на заваряваните детайли и в хода на самото заваряване;
• Разчитане на техническата документация при изработваните конструкции и възли;
• Провеждане на самоконтрол според наличните инструкции и стандарти;
• Използване на техническите средства по правилен и целесъобразен начин.

Очакваме от Вас да притежавате:

• Опит в изпълнението на конструкции;
• Практически опит ТИГ и МИГ- МАГ заваряване;
• Предимство ще бъде опит в заваряване с аргон;
• Желание за работа и отговорност към поставените задачи.

Ако предложението ни Ви се струва интересно и отговаряте на зададените критерии, моля, изпратете ни своето актуално CV като посочите референтния номер на позицията.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

13.09.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК