Оператор/ка в производство - Пловдив

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с развитие на дейността на свой стратегически партньор, световен лидер в Технологичното производство - Менпауър търси служители за производството на клиента си за свободната длъжност:

Оператор/ка в производство

Какво получавате?:
Постоянна работа на трудов договор с пълни осигуровки
Работа в международна организация с ясни отговорности
Обучение
Брутно стартово възнаграждение в размер на 1030 лева
Работа на смени с осигурен фирмен транспорт
Атрактивен пакет от социални придобивки:
Ваучери за храна на стойност 80 лева на месец
Възможност за покриване на транспортни разходи при неизползване на осигурения транспорт
Допълнително медицинско осигуряване

Отговорности и задължения:
Сглобяване на компоненти спрямо производствените норми и качеството;
Качествен визуален контрол на готовата продукция;
Преопаковане и поставяне на стикери.

Изисквания:
Средно образование- задължително;
Сръчност при работа с инструменти и прецизни ръчни дейности по монтаж
Внимание към детайла, бързина, отговорност и спазване на крайни срокове
Възможност за работа на смени (първа 6-14:30 и втора 14:30-23ч)
Производствен опит ще се счита за предимство.

За да разберете повече за това предложение,моля, изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с вас за повече информация.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана! Благодарим ви.

Менпауър България притежава лицензен номер № 183 / 27.12.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

14.09.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК