Специалист логистика и доставки

Голяма производствена компания, работеща в областта на металообработка, във връзка с увеличаване обема на работа, търси да назначи опитен кандидат за позицията СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА И ДОСТАВКИ.
Фирмата предлага много добри условия за работа и професионална реализация.

Задължения:
- Изготвя и поддържа справки за минимални наличности от основните материали
- Работи по доставка на основни материали/метали/ и суровини за производството
- Комуникира с настоящи и търси нови доставчици от страната и чужбина
- Води преговори за постигане на оптимални условия на доставките
- Договаря срокове и начин на доставка
- Следи за спазването им.
- Работи в тясна връзка с Ръководител производствен отдел
- Работи в екип с Търговски директор

Изисквания:
- Образование- висше, предимство техническо
- Английски език- много добро ниво
- Опит на подобна позиция или предходен опит в металопреработващия сектор се считат за предимство
- Отлични търговски умения
- Точност и подреденост в работата.
- Умение за работа в екип
Ако позицията представлява интерес за Вас и имате необходимите знания и умения,моля изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2000 лева на месец

Категория:

Машиностроене

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

13.07.2021

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал