Опаковчик

Фирма "Кяшиф" ЕООД, гр. Джебел, специализирана в производството на хидравлични цилиндри, във връзка с разширяване на производствените дейности, търси да назначи млади, динамични и мотивирани работници в цех Бояджиен.

Изисквания:
· Опит на длъжността се счита за предимство;
· Минимум средно образование;
· Голяма мотивация за самоусъвършенстване;

Основни задължения:
· Сортира готовата продукция по номер, цвят и вид. Пакетира в нужната, предварително зададена опаковка, готовата продукция. Поставя етикет и подрежда в кашони и палети по вид.
· Осигурява качество и бързина при изпълнение на поръчките, като се съобразява с изискванията на клиентите.
· Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с работата на отдела

Фирмата предлага:
· Добри условия на работа в млад и динамичен екип;;
· Възможност за професионално развитие;
· Осигурени безплатни транспорт и храна;
· Безплатно медицинско обслужване на място във фирмата;
· Атрактивно възнаграждение. Стартова заплата: 1 200 лв. и нагоре , в зависимост от опита и квалификацията на кандидата.

• Работа на смени - първа и втора смяна на динамичен график с 4-ри
последователни работни дни и 2 почивни дни.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиографията си или подайте молба за кандидатстване на място във фирмата.

Ще се свържем с всички кандидати одобрени по документи.

*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 0 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Кърджали

Адрес:

гр. Джебел, ул. \"Йълдъръм\" №1

Дата:

24.06.2022

Организация:

Кяшиф ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Кяшиф ЕООД може да получите ТУК