ОГНЯР

Ние сме бързо развиваща се група, лидер в областта на търговията със зърно, търговията и преработката на маслодайни култури.
За нашия завод в гр. Полски Тръмбеш, област Велико Търново търсим мотивиран и амбициозен кандидат за длъжността ОГНЯР в Парова централа

Изисквания :
• Образование: средно, средно техническо;
• Документ за работа с котли, високо налягане.
• Комуникативност и умение за работа в екип.

Основни отговорности на длъжността:
• Извършва производствения процес в паровата централа на завода;
• Анализира отклоненията от нормалната работа на съоръженията;
• Отговаря за безаварийната работа на съоръженията;
•. Стриктно спазва правилата за безопасност и хигиена на труда, противопожарните и вътрешните правила в завода.

Ние предлагаме:
• Динамична и предизвикателна работа
• Отлична работна среда;
• Възможност за професионално развитие и обучение;
• Атрактивно възнаграждение;
• Пакет социални придобивки и месечни бонуси;
• ОСИГУРЕН ТРАНСПОРТ от Велико Търново и Горна Оряховица.

Ако позицията ви привлича или имате въпроси, не се колебайте да попитате на тел. 0882361767.
Ако сте заинтересован/а от нашето предложение и сте готов да приемете предизвикателството, ние очакваме вашето актуално CV. Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставената информация е конфиденциална и ще се третира според ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Велико Търново

Дата:

20.07.2021

Организация:

Олива АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Олива АД може да получите ТУК