Инженер подемно транспортна техника

Голяма производствена фирма търси опитен инженер за отговорност за ПОДЕМНО ТРАНСПОРТНАТА ТЕХНИКА на фирмата.
Фирмата предлага много добри условия за работа при петдневна работна седмици и добро заплащане.

Задължения:
-Осъществява контрол за правилната експлоатация на ПТТ, своевременно смазване и извършване на превантивна дейност, за недопускане на аварии.
- Контролира натоварването на оборудването и предлага график за извършване на ремонтни работи.
-Отговаря за състоянието на действащите правила, норми и инструкции по монтажа, експлоатацията, ремонта и обслужването на оборудването.
- Отговоря за периодичните прегледи на ПТТ /кранове
- Ръководи екип

Изисквания:
- Образование- висше техническо, предимство Транспортна техника
- Опит в работа с ПТТ
- Умения за организация на дейността
- Отлични познания по действащата нормативна база
- Умение за работа в екип

Ако позицията представлява интерес за Вас,моля изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Монтана, Гр. Лом

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

10.02.2022

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Еlteh може да получите ТУК