Началник смяна - Варна

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор, утвърдена международна компания, търсим активен и мотивиран кантидат за позицията:

Началник смяна

Отговорности:

• Планира, управлява и участва в производствения процес;
• Прилага мерки за постигане на производствените цели и качество;
• Комуникира и проследява изпълнението на работата от екипа;
• Контролира и извършва спазването на изискванията за безопасност, утвърдени стандарти и процедури на територията на цеха за служители и външни изпълнители;
• Координира и участва в аварийни и планови ремонти с отдел Поддръжка;
• Планира, управлява и участва в обучението на новопостъпили служители в цеха.

Изисквания:

• Висше /средно техническо образование;
• Много добро ниво на компютърна грамотност;
• Много добро владеене на английски език;
• Много добри организационни и управленски умения.

Компанията предлага:

• Работа в международна компания с утвърдени стандарти;
• Възможност за професионално обучение и развитие;
• Безплатен транспорт и храна, както и други социални придобивки.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за , вас, моля изпратете своята автобиография.

Очакваме Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

13.09.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК