Електрокарист

Фирма "Кяшиф" ЕООД, гр.Джебел, специализирана в производството на хидравлични цилиндри, във връзка с разширяването на производствените дейности и възможности, търси да назначи електрокаристи:

Изисквания:
• Опит по специалността се счита за предимство;
• Минимум средно образование;
• Голяма мотивация за самоусъвършенстване;
• Свидетелство за правоспособност - счита се за предимство.

Основни задължения:
• Превозване и товарене на материали и продукция в района на предприятието;
• Полага необходимите грижи за нормалното функциониране на моторното превозно средство като проверява изправността на електрокара.

Фирмата предлага:
• Добри условия на работа в млад и динамичен екип;
• Възможност за професионално развитие;
• Осигурени безплатни транспорт и храна;
• Атрактивно възнаграждение. Стартова заплата: 1 000 лв. и нагоре , в зависимост от опита и квалификацията на кандидата
• Работи се на две смени без нощна!

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиографията си.

Ще се свържем с всички кандидати одобрени по документи.

*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор в рамките на следващите шест месеца от изтичането на обявата!

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 0 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Кърджали

Адрес:

гр. Джебел, ул. \"Йълдъръм\" №1

Дата:

23.08.2021

Организация:

Кяшиф ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Кяшиф ЕООД може да получите ТУК