ПРИЕМЧИК НА СТОКА В СКЛАД- Елин Пелин

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент, търсим да назначим мотивиран и отговорен кандидат за позицията:

ПРИЕМЧИК НА СТОКА В СКЛАД

Компанията предлага:
Трудов договор;
Осигуровки върху цялата получавана сума;
Работно облекло;
Допълнително здравно застраховане;
Ваучери за храна;
Регламентирано работно време, почивни официални празници;
Работно време от 8 до 17 , без уикендите;
Отпуск 21 дни;

Изисквания на компанията:
Умения за работа в екип;
Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
Желание за постоянна работа в дългосрочен план;
Енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения.
Опит и свидетелство като мотокарист / електрокарист - предимство;

Отговорности:
Посрещане на тировете, организиране на разтоварване и подреждане на доставена стока.
Проверка на доставената стока по количество и по качество, подготовка на документацията;
Поставяне на етикети, организиране на подреждане на стоката по стелажи и рафтове.
Поддържане на чиста и подредена зоната за прием на стоката.
При необходимост съдействие на екипа в дейностите.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр.

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

09.08.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК