Оператор производство преформи (екструдираща машина)- София

Описание

Мислиш, че притежаваш тайната съставка?

НАШИЯТ ЕКИП
Семейството на Кока-Кола Хеленик в България се състои от над 1900 ангажирани служители. Част сме от Coca-Cola HBC Group, един от най-големите бутилировачи на The Coca-Cola Company. Ежедневната ни мисия е да доставяме радост на 595 милиона потребители, предлагайки избор от над 136 глобални и любими местни брандове, във важните за тях моменти, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата.
Ние сме силен и талантлив екип, който постига отлични резултати, като побеждава и се учи всеки ден в 28 страни, на 3 континента. Нашият успех идва от съвместната ни работа като един, за да постигнем позитивна промяна в местните общности, в които работим

ТВОИТЕ КЛЮЧОВИ ОТГОВОРНОСТИ:
Ефективна експлоатация на машина за производство на PET преформи с цел максимална производителност и минимални загуби на суровини, материали и енергия;
Поддържа машината в добро техническо състояние като регулярно изпълнява дейности по превантивна поддръжка, вкл. почистване, инспекция и други;
Следи за качеството на произвеждания продукт и не допуска отклонение от стандарта;
Води отчетна документация и записи съгласно утвърдените процедури и програми на компанията;
Спазва стандартите на компанията за здраве и безопасност;

TОВА ТВОИТЕ ТАЙНИ СЪСТАВКИ ЛИ СА?
Средно образование, предимство - средно специално, техническа специалност;
Опит в поддръжка на машини, като механик / монтьор или в работа с шприц машина е предимство;
Готовност за работа по график на 8-часови смени, вкл. и нощни при стриктно спазване на установените почивки между смените;
Умения за работа в екип, отговорност и инициативност;

НАШИТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ:
Работа в динамична среда, при стриктно спазване на трудовото законодателство;
Организиран служебен транспорт, съобразен със смените - от / до София, Костинброд, Сливница, Драгоман;
Пакет от социални придобивки, сред които: дневна сума за храна, фирмено работно облекло;
Възможност за обучение и развитие в компанията;
Ако нашето предложение представлява интерес кандидатствай сега!
Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на следващ етап в процеса на подбор. Данните, които предоставяте са защитени от ЗЗЛД. Кока-Кола ХБК България се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява освен за целите, за които вие сте предоставили вашето съгласие.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. "Рачо Петков Казанджията" 8

Дата:

14.03.2024

Организация:

Coca-Cola Business Services Organization

Повече информация за Coca-Cola Business Services Organization може да получите ТУК