Мебелист - Монтажник

Описание

Фирма ДЕ НЕДИ Дизайн ЕООД търси да назначи

МЕБЕЛИСТ

Като част от нашата фирма, Вие ще имате следните ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Да сглобявате готовата продукция по утвърдени скици;
- Да монтирате изделията спрямо плановете и изработения дизайн;
- Да извършвате доставка до обекта за монтаж с пригодения за целта фирмен автомобил;
- Да подпомагате производствените дейности и операции;
- Да поддържате добронамерени взаимоотношения с клиентите и колегите.

Предлагаме:
- Трудов договор и осигуровки;
- Възможност за развитие в зависимост от личните умения.

Изисквания към кандидата
- Опит в производството и монтажа на мебели
- Умения за работа в екип
- Желание за усъвършенствуване
- Коректност, дисциплина и отговорност към трудовите задължения
- Шофьорска книжка (предимство) .

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

02.09.2021

Организация:

ДЕ НЕДИ Дизайн ЕООД

Повече информация за ДЕ НЕДИ Дизайн ЕООД може да получите ТУК