Експерт MSDS

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
Подготовка на качествени технически документи на база ISO стандарти;
Подготовка и съхранение на Регистър на качествените документи на готовите продукти и Класификатор на доставяните суровини и материали ;
Подготовка на MSDS (SDS) на софтуерна програма;
Подготовка на етикети на опакованите продукти;
Разработва документи за приложение на законовите разпоредби в химическата индустрия;
Разработва и разпространява документи, свързани със синхронизацията на българското законодателство за химическата индустрия с европейските норми;
Участва в обновяване на технологичната документация на дружеството в съответствие с процедурите по ISO 9001, ISO 14001 и OHSAS 18001.
Участва в контрола за наличието на документи, свързани с безопасна работа с доставяните суровини и материали.
Осъществява контрол върху отработените проекти за етикети на готовата продукция в съответствие с европейските директиви.
При производствена необходимост, подпомага работата в лабораторията на отдел „РВКК”.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Специални умения:
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ: Висше химическо образование, степен Бакалавър / Магистър; Задължително владеене на технически английски език (Intermediate-B1, B2, Advanced-C1); Умения за работа с MS Excel и специализиран софтуер; Стажът и допълнително придобити сертификати по ISO стандарти и EU-изисквания се счита за сериозно предимство; Внимание към детайла, точност и прецизност в действията. НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ: Мотивиращо възнаграждение и солиден пакет от социални придобивки; Редовна смяна, много добри условия на труд; Възможност за фирмено обучение, последващи квалификации и кариерно развитие; НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ: Актуална автобиография; Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. „Оргахим“ АД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Химия, горива и минно дело

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

бул. Трети март 21

Дата:

03.09.2021

Организация:

Оргахим

Детайли за организацията:

Повече информация за Оргахим може да получите ТУК