МЕХАНИК

Описание

МЕХАНИК В ПРОИЗВОДСТВОТО НА ФТАЛОВ АНХИДРИД В ЗАВОД 2
/Западна промишлена зона, до Дунав мост/

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
-Ръководи и пряко участва при системните проверки на механичната годност на оборудването ;
-Следи техническите параметри на машините и съоръженията и отразява междуремонтния преглед и поддръжка в съответната вътрешнофирмена документация;
-Следи и контролира за правилната експлоатация на оборудването, превантивна дейност от аварии и други прекъсвания;
-Съвместно с ръководителя на производственото звено взема решения за извършване на ремонт на аварирали машини;
-Планира потребностите и изисква осигуряването на необходимите резервни части и материали. -Организира и съдейства при изработване на резервни възли, агрегати и изграждане на нови обекти;
-Осигурява механичната поддръжка като координира изготвянето и съгласуването на поръчките на резервни части и консумативи. Изисква и разглежда потенциални оферти от доставчици, координира проекти свързани с механичната поддръжка. Следи за спазване на ISO стандартите;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Специални умения:
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ: -Средно специално образование – техническа насоченост или висше инженерно-техническо образование; -Професионален опит в сферата на машинно инженерство – минимум 2години; -Компютърна грамотност. НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ: -Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд; -Мотивиращо възнаграждение и пакет от социални придобивки; -Възможност за фирмено обучение и последващи квалификации. НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ: -Актуална автобиография; -Препоръки (ако има такива). Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. „Оргахим“ АД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство
Химия, горива и минно дело

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

бул. Трети март 21

Дата:

03.09.2021

Организация:

Оргахим

Детайли за организацията:

Повече информация за Оргахим може да получите ТУК