ТЕХНИК КИПиА

Описание

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Извършва изключване и включване на КИП съоръжения, регулиращи кръгове, прибори, сигнализация и блокировки, промяна на параметрите на регулиращи кръгове;
• В КИП и А работилниците изпълнява подмяна на дефектни части с резервни, възстановяване на резервни части, настройка и стендова проверка на отремонтираното съоръжение;
• Участва в аварийни и планови ремонти на съоръженията и апаратите;
• Отразява в схеми и документация всички направени промени по мехонаоборудването;
• Извършва подмяна на дефектни части с резервни, възстановяване на резервни части, настройка и стендова проверка на отремонтираните съоръжения.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Специални умения:
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ: • Висше или средно специално образование – Електротехника, електроника и автоматика / Автоматизация на производството; • За предимство се счита: - 1 година професионален опит като Техник КИП и А в производствено предприятие; - Придобита 2-ра или 3-та квалификационна група по безопасност на труда при експлоатация на електрическите уредби и съоръжения; - Придобита квалификация за безопасна експлоатация на газови съоръжения и инсталации; • Практически опит с измервателни уреди и техническа документация.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство
Химия, горива и минно дело

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

бул. Трети март 21

Дата:

03.09.2021

Организация:

Оргахим

Детайли за организацията:

Повече информация за Оргахим може да получите ТУК