ОПЕРАТОРИ ПРОИЗВОДСТВО М/Ж - Костнец

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
В момента за наш клиент, международна високотехнологична инженерна компания търсим отговорен, организиран и мотивирн кандидат за позицията:

ОПЕРАТОРИ ПРОИЗВОДСТВО

Защо да кандидатствате при нас?
Предлагаме работа в модерно производство на иновативна и международна компания
Много добро възнаграждение
Социален пакет включващ: осигурен транспорт, допълнителна медицинска застраховка, ваучери за храна, 25 дни платен годишен отпуск и други
Входящо обучение
Приятелска работна атмосфера

Работните задължения включват:
Опериране с машини за тестване на чипове
Следене за спазването на фирмените производствени стандарти
Работа със специализиран софтуер за организиране на работния процес (ERP система)
Даване на предложения за оптимизиране на работния процес
Работа в екип

Успешният кандидат притежава:
Минимум средно образование
Опит при работа с техническо оборудване е предимство, но не е задължителен
Желание за работа на три смени
Отговорно отношение към работните задължения
Добри комуникативни умения и желание за работа в екип

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1183 до 1500 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Костенец

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

14.09.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК