Началник Цех- консервно производство - Пловдив

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с 4000 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.

За наш клиент –производствена компания в сферата на ХВП, търсим мотивиран кандидат, който да заеме позиция:

Началник цех- консервно производство

Отговорности:

- Организиране на процесите и служителите;
- Следи за спазване сроковете за производство спрямо заявките ;
- Следи за качеството на готовия продукт;

Изисквания:

- Висше образование в сферата на ХВП;
- Опит на ръководна позиция в ХВП производство- минимум 3 години;
- Висока мотивация за постигане на добри резултати;
- Отлични комуникативни и организационни умения.

Компанията предлага:

Коректни трудови взаимоотношения;
Много добро ниво на възнаграждение;
Добри условия на труд.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

15.09.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК