РЪКОВОДИТЕЛ ЛАБОРАТОРИЯ - ПРОИЗВОДСТВЕН СЕКТОР - София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента за наш клиент, търсим отговорен, организиран и мотивиран кандидат за позицията:
РЪКОВОДИТЕЛ ЛАБОРАТОРИЯ (ПРОИЗВОДСТВЕН СЕКТОР)

Изисквания:
Висше образование: Технология на силикатите, Аналитична химия или Техническа специалност в областта на производство на строителни материали;
Опит по специалността – минимум 2 години;
Владеене на английски език на работно ниво;
Компютърна грамотност;
Аналитични умения свързани с длъжността.

Отговорности и задължения:
Осъществява качествен контрол;
Извършва специфични тестове на суровини и готови продукти, в съответствие с процедурите за техническото изпълнение;
Изготвя протоколи от проведени тестове;
Познава актуалната продуктова гама на фирмата;
Следи и знае актуалните фирмени и държавни стандарти както и приложимите европейски норми;
Следи и уведомява Мениджър производство, в случай на регистрирано несъответствие;
Обучава служителите от отдел производство.

Предложението от компанията:
Отлично възнаграждение спрямо опита на одобрения кандидат;
Допълнителна медицинска застраховка;
Атрактивен пакет социални придобивки.
Ако сте припознали себе си в тези редове и искате да работите в реномирана компания с утвърдени стандарти, това е Вашето място! Ще се радваме да ни изпратите подробното си CV!

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в сферата на човешките ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2800 до 3000 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

20.10.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК