ОТГОВОРНИК ЗБУТ- София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти международна производствена компания, търсим кандидати за позицията:

ОТГОВОРНИК ЗБУТ

Описание на позицията:
Отговаря за дейностите по внедряване и поддържане на безопасни и здравословни условия на труд
Анализира рисковете за здравето на работниците и предприема корективни мерки
Организира обучения и мероприятия по безопасност и охрана на труда
Провежда инструктажи по ЗБУТ и контролира спазването на изискванията
Активно участва в одити и сертификационни процедури
Следи и контролира спазването на нормативните изисквания по ЗБУТ
Активно комуникира с ръководителите и работниците по въпросите на ЗБУТ

Изисквания:
Висше техническо образование
Опит на сходна позиция в производствено предприятие
Много добра компютърна грамотност - Microsoft office
Отлични комуникативни умения
Познаване на нормативните изисквания по охрана на труда
Умения за работа в екип

Фирмата предлага:
Конкурентно възнаграждение
Динамична и предизвикателна работа
Възможности за професионално усъвършенстване
Ако отговаряте на посочените изисквания и искате да бъдете част от амбициозен и мотивиран екип, то моля изпратете ни Автобиография и ние ще се свържем с Вас, за да обсъдим детайлите.

Благодарим Ви!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

09.10.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК