АСИСТЕНТ СКЛАД - ДОСТАВКИ И СКЛАДОВО СТОПАНСТВО

Тимбарк България ЕООД е основана през 2005г., след придобиването на Queen’s от Маспекс Вадовице Груп (Maspex Wadowice Group). Портфолиото на Тимбарк България ЕООД се простира в различни сектори като: сокове, нектари и напитки; минерални и овкусени води; разтворими продукти; бисквити, като водещите марки в продуктовата гама са Queen’s, Nestea, Tedi, Tiger, Ciao, La Festa, Ekland, мин. вода Велинград и други.

Във връзка с разширяване на дейността по бутилирането на минерална натурална вода Велинград, компанията търси мотивирани кандидати за фабриката си в гр. Велинград за позицията:

ОТГОВОРНОСТИ:
• Ежедневно следи и навременно осигурява материали и суровини за производството;
• Води документация за направени заявки, организира и проследява тяхното изпълнение;
• Извършва проверка и заприхождава доставени материали, суровини за производството, доставки за офиса;
• Проверява и заприхождава количествата готова продукция;
• Следи за точното оформяне на всички необходими документи по приемане, складиране и транспорт на готовата продукция;
• Организира и контролира приемането, подреждането и съхранението на суровини, материали и готова продукция;
• Координира разпределението на готовата продукция в складовите помещения и движение на партидите продукти, планира транспортирането на оборудване и материали;
• Изготвя справки за наличности на пълен склад, на материали, на произведени количества, на експедиция, както и по засичане на произведените количества от смените по партиди и видове;
• Проверява състоянието на опаковките и наличието на приложимата документация, която окомплектова и съхранява;
• Участва в извършването на инвентаризации в складовото стопанство;
• Участва в проследяването и подобряването на ефективността на дейността на склада;
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с производствения процес и длъжността.

ИЗИСКВАНИЯ:
• Завършено средно образование, висше образование ще се счита за предимство;
• Минимум една година опит на същата или подобна позиция;
• Отлично владеене на английски език;
• Опит със специализиран софтуер за управление на складови наличности ще се счита за предимство;
• Силно развито чувство за лична отговорност и желание за учене и развитие;
• Организираност, способност за приоритизиране и планиране;
• Способност за работа в екип;

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Стабилна и сигурна работа;
• Работа в екип от професионалисти;
• Възможност за развитие в международна компания, лидер на Европейския пазар в своя сегмент;
• Модерна материално-техническа база;
• Редовно изплащане на трудовото възнаграждение.

За да кандидатствате е необходимо да изпратите актуална автобиография.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.
Предоставените от вас лични данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Очакваме кандидатурата ви!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Велинград

Адрес:

България, с. Казачево, обл. Ловеч

Дата:

01.10.2021

Организация:

Тимбарк България ЕООД

Повече информация за Тимбарк България ЕООД може да получите ТУК