ОПЕРАТОР В МЕЖДУНАРОДНА КОМПАНИЯ - ХРАНИТЕЛНО-ВКУСОВА ПРОМИШЛЕНОСТ - София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност за мотивиран професионалист да се присъедини към екипа на нашия партньор - една от най-известните международни производствени компании на позицията:

ОПЕРАТОР В МЕЖДУНАРОДНА КОМПАНИЯ - ХРАНИТЕЛНО-ВКУСОВА ПРОМИШЛЕНОСТ

Изисквания:
- Средно образование;
- Опит на подобна позиция в производство ще се счита за предимство;
- Готовност за работа по график на 8-часови смени, включително и нощни;
- Умения за работа в екип.

Отговорности и задължения:
- Отговорен за стриктно спазване на технологиите за производство на сиропи и сокове;
- Спазва стандартите при съхранение на готов сироп;
- Поддържане високо ниво на чистота в производствения цех;
- Работата включва изпълняване на технологични рецепти и активна физическа дейност.

Предложението на компанията:
- Много добро възнаграждение;
- Подсигурен служебен автомобил;
- Сигурна работа с възможност за развитие в международна компания;
- Отличен социален пакет - ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване, допълнителен бонус за Коледа и Великден, безплатна консумация на фирмени продукти и др.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете вашето актуално CV!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1400 до 1500 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

16.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК