Ръководител на смяна - Пловдив

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента търсим за наш партньор, компанията в сферата на производството – отговорен и мотивиран служител за позицията:

Ръководител на смяна

Основни задължения:

• Ръководи и отговаря за дейността по производството на качествена продукцията;
• Контролира спазване стандартите за оптимизирано и ефективно производство;
• Отговорност за процесите на прием и технологична обработка на суровините;
• Контролира и отчита качеството на изходящата продукция;
• Изготвяне и контролиране изпълнението на производствения график в срок и със заложените стандарти за качество;
• Контролиране спазването на трудовата, технологична и производствена дисциплина;
• Организиране работата и изпълнението на производствените задачи на персонала.
Изисквания:

• Висше образование в областта на хранително-вкусовата промишленост - предимство;
• Професионален опит в производство - минимум 1 година;
• Познаване на нормативните актове, касаещи производство на храни - предимство;
• Опит в управление и организация на екип;
• Добри компютърни умения;
• Силни комуникативни умения и изразени лидерски качества;
• Отговорност, изпълнителност и умения за вземане на самостоятелни решения.
Компанията предлага:

• Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд;
• Стимулиращо възнаграждение;
• Дългосрочна ангажираност;
• Редовна смяна.
Ако това предложение Ви е заинтригувало и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете ни Вашето детайлно СV.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

13.10.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК