Инженер Поддръжка в производство - Севлиево

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента за наш партньор – производствена компания, търсим опитен специалист за позиция:

Инженер Поддръжка

Основни задължения на позицията:

Следи за правилната експлоатация и поддръжка на машините и съоръженията
Поддържа в изправност производствените линии, машините и съоръженията
Извършва текущи прегледи и периодични профилактики на производственото оборудване
Изготвя планове за поддръжка на нови производствени линии и за подобряване на надеждността, производителността и безопасността на машините и съоръженията
Осъществяване на контрол при отстраняването на аварии, за да сведе до минимум прекъсването на производствения процес
Извършване на планови и непланови ремонтни дейности
Организира спазването на правилата за безопасност
Работа с техническа и производствена документация

Изисквания към кандидата:

Бакалавърска или магистърска степен по Автоматизация, Електроинженерство, Енергетика, Електроника, Промишлена автоматизация или др.
Минимум 1 година опит на подобна или сходна позиция
Опит в работата с техническа документация
Добро владеене на английски език, писмен и говорим - задължително
Много добра компютърна грамотност - MS Office
Умения за работа с електрическо оборудване, електрически и ръчни инструменти
Отговорност и инициативност, внимание към детайлите
Умения за работа в екип и добри комуникационни умения

Компанията предлага:

Добро възнаграждение
Развитие на професионалните умения и отлични възможности за прилагане на най-добрите практики в областта
Динамична и енергична среда
Ако тази възможност Ви звучи интересно и искате да бъдете част от международен екип от професионалисти, изпратете ни своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр.

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

14.10.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК