Организатор ремонт и поддръжка на машини в ХВП - Карлово

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш клиент, лидер в своя сектор, служител на позиция:
Организатор ремонт и поддръжка на машини

Отговорности:
• Организира и контролира монтаж, демонтаж и поддръжка на машините и съоръженията в изправност;
• Организира профилактични прегледи, поддръжка и текущ ремонт на производствените машини в предприятието;
• Извършва монтаж, демонтаж и ремонт на машините и съоръженията;
• Подготвя машините за ремонт; разглобява, промива, обезмаслява и сглобява детайлите и възлите;
• Окачествява ремонта на машините и съоръженията;
• Разчита конструктивна, техническа и технологична документация - сборни и работни чертежи, технологични карти, контролни карти, диаграми за анализ и др.;
• Съставя годишните графици за ремонт на механичното и технологичното оборудване;
• Участва в приемането на нови производствени мощности и оборудване за експлоатация след проведен ремонт или монтаж;
• Организира между ремонтното обслужване на оборудването и ремонта на оборудването в гаранционен срок.

Основни изисквания:
• Висше техническо образование;
• Организационни умения;
• Планиране на ремонтни дейности на машини от хранително – вкусовата промишленост.

Предложението:
• Трудов договор;
• Работа в модерна база;
• Допълнителни придобивки;
• Транспорт до работното място.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Карлово

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

14.10.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК