Ръководител - Настройчик на ЦПУ машини - Пловдив

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Ако търсите перспективна реализация, а не просто работа и искате да станете част от високо специализиран екип – сте на правилната обява! В момента за наш клиент, търсим отговорен, организиран и мотивирн кандидат за позицията:

Ръководител- Настройчик на ЦПУ машини

Отговорности:

• Координиране и контролиране на процесите в производството;
• Извършване на настройки на машините с ЦПУ;
• Планиране на отпуски;
• Инструктиране на персонала;
• Провеждане на обсъждания със служителите;
• Наблюдение за нужди от обучение и планиране на обучение;
• Следене за качеството на детайлите
• Следене количеството на брак
• Създаване и следене мерки за намаляване на брак и подобряване качеството
• Планиране и следене натовареността на машините с ЦПУ /отстраняване на прекъсвания и повреди
• Регулярно провеждане и следене на превантивна поддръжка и обслужване на машините с ЦПУ

Изисквания :

• Квалификация в техническата област и металообработката;
• Опит в управлението на производствени машини;
• Опит в управлението на хора;
• Добро владеене на MS Office;
• Готовност за работа на сменен режим.
В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016 г

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

20.12.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК