Машинни оператори за производство на енергийни системи за Шумен

C-Team е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, лидер в производството на енергийни системи, търсим да назначим отговорени и мотивирани служители за работа на 2 или 3 смени за следните позиции:

• Оператор заваръчен робот;
• Оператор бояджия;
• Оператор монтаж котли, оператор монтаж на колектори, оператор монтаж горелки.

Отговорности:

• Координира процеса по зареждане на производствената линия;
• Контролира правилната експлоатация и текущото състояние на машините;
• Отговаря за наличието на необходимите материали и суровини;
• Следи качеството на готовата продукция;
• Попълва периодично дневници и информационни листове.

Изисквания:

• Средно или средно техническо образование.
• Опит в производство на изделия от метал – рязане, огъване, заваряване, боядисване

Компанията предлага:

• Трудов договор с реални осигуровки;
• Въвеждащо обучение и възможност за развитие в професионален план;
• Конкурентно възнаграждение и ваучери за храна.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

СиТийм ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 1881/18.05.2015 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 850 до 1250 лева на месец

Категория:

Производство
Металургия и минно дело

Населено място:

Гр. Шумен

Дата:

18.10.2021

Организация:

CTeam

Детайли за организацията:

Повече информация за CTeam може да получите ТУК