Мениджър Производство - Дигитален и Офсетов печат- София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент - печатница, специализирана в предоставянето на различни печатни услуги, търсим мотивиран отговорен кандидат на позиция:

Мениджър Производство
/Дигитален и Офсетов печат/

Компанията предлага:
Конкурентно възнаграждение;
Карта Мултиспорт;
Работа в сплотен и мотивиран екип;
Тясно сътрудничество с водещи компании;
Работно време: пон - петък от 09:00 до18:00.

Основни задължения:
Планира и координира процесите в производството с цел генериране на качествена продукция и в срок;
Координира работата между различните отдели на компанията, за да се осигури непрекъснатост на производствените операции и да се постигат текущите цели;
Планира, наблюдава и анализира ключови показатели и процеси, за да се гарантира ефективно и навременно изпълнение на поставените задачи;
Отговаря за правилното и ефективно разпределение на работата между служителите в отдела;
Идентифицира и управлява рисковете, които могат да повлияят на производствените операции;
Контролира спазването на технологията на производство, инструкциите за работа и правилната експлоатация на оборудването.

Изисквания за длъжността:
Висше образование;
Минимум 3 години опит на сходна ръководна длъжност;
Умение за работа с печатни машини за офсетов и дигитален печат;
Организационни и комуникативни умения;
Английски език – добро работно ниво;
Компютърни умения - Microsoft Office.

Ако желаете да проверите тази възможност за развитие в занаята на печатарството, моля изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с вас за повече информация.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 3200 до 3800 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

05.12.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК