РАБОТНИК - ПРОИЗВОДСТВО - Русе

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента за наш партьор - водеща международна компания, производител и доставчик на лепила, уплътнители и химически продукти за строителството, търсим мотивиран и отговорен човек за позицията:

РАБОТНИК - ПРОИЗВОДСТВО

Компанията предлага:
- Много добро стартово възнаграждение в размер на 960 лева нето;
- Дългосрочна работа в международна компания;
- Работа на две смени - от понеделник до петък;
- Годишен бонус;
- Въвеждащо обучение.

Отговорности:
- Работа на поточна линия;
- Следене за правилното изпълнение на производствените процеси;
- Спазване правилата за безопасност при работа.

Изисквания:
- Средно образование;
- Предишен опит в производствена среда ще се счита за предимство;
- Желание за работа и отговорност към поставените задачи.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля, изпратете Ваша актуална автобиография.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1250 до 1300 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

28.04.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК