Специалист изчертаване на готов продукт - Бургас

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент – производствена компания, търсим да назначим опитен и мотивиран кандидат за позицията:
Специалист изчертаване на готов продукт

Отговорности:

• Изготвяне на производствени чертежи на матрици на продукти
• Детайно проследяване на етапите - от проектиране до готов продукт
• Проектиране на индивидуални и специфични детайлни решения
• Изготвяне на индивидуални проекти, оферти, количествени сметки
• Изготвяне на техническата част на рекламни каталози, брошури и материали
• Оформяне и изготвяне на техническа документация
Изисквания:

• Висше образование
• Основни познания в боравенето с CAD-програми, за предпочитане AutoCAD
• Отлично използване на MS-Office пакет (задължнително Excel)
• Опит с техническа документация
• Енергичност, инициативност и умения за работа в екип
• Мотивация за работа и развитие и ориентираност към постигане на резултати
Компанията предлага:

• Много добро възнаграждение спрямо индивидуалния опит на кандидата
• Възможност за професионална реализация и развитие
• Въвеждащо обучение
• Много добри условия на труд
• Социални придобивки
• Работа в млад и динамичен екип
Ако това предложение Ви се струва интересно и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете ни Вашето детайлно СV на български език.

Очакваме Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

19.10.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК