Техник - Автоматизация (КИПиА) - София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим специалист - който да се присъедини към екип за поддръжка на техниката в един от най-големите логистични центрове центрове в България.

Отговорности:
Следене за правилната експлоатация на машините и съораженията;
Поддръжка и отстраняване на неизправности по електрическите, механичните и хидравличните системи в дистрибуционния център;
Ремонт и подмяна на консумативи и главни компоненети по машините и съоръженията;
Извършване на планови прегледи, настройка и поддръжка;
Проверка и калибриране на компоненти, сензори и др;
Комуникация с цел координация с останалите членове от екипа по поддръжка;
Спазване на безопасните условия на труд в дистрибуционния център.

Компанията предлага:
Трудов договор - пълни осигуровки;
Допълнително възнагражденеи под формата на бонуси;
Следните социални придобивки:
- Ваучери за храна - 80 лв.;
- Подсигурени храна, кафе, вода и чай - всеки ден;
- Сума за покриване на разходи за транспорт до работното място;
- Допълнително здравно осигуряване (ДЗО);
- Карта Мултиспорт;
- Отстъпки в търговски обекти;
Въвеждащо обучение спрямо фирмените стандарти;
Осигурено работно облекло
Възможност за работа и развитие в международна компания със страхотна фирмена култура.

Изисквания:
Средно/висше техническо образование;
Минимум 2 години опит в поддръжката на машини и/или съоръжения;
Умения за работа с техническа документация
Внимание към детайла и добри аналитични умения;
Умения за работа в екипна обстановка;
Възможност за работа на смени (без нощна).

В случай, че предизвикахме интереса Ви, ще се радваме да получим Ваша актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта №2361 от 15.09.2017 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2100 до 2500 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

21.10.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК