Началник цех - за медицински пластмасови изделия

Основни задължения на лицата заемащи длъжността:
Организират и ръководят цялостната производствено - стопанска дейност на производственото звено, за което отговарят.
Отговарят за изпълнение на производствените и планови задачи по всички показатели.
Създават организация на производствения процес.
Провеждат мероприятия за пълно натоварване на производствените мощности и пълноценно използване на работната сила.
Осъществяват връзка с ръководителите на всички функционални отдели в предприятието.

Изисквания
Висше техническо образование, по изключение Средно специално /техническо/
Опит на подобна позиция ще бъде предимство.
Компютърна грамотност
Добри организаторски качества

Условия:
Постоянен трудов договор
Добро и редовно заплащане
Възможност за професионална реализация
Добър колектив

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Производство - фармация

Населено място:

Гр. Велико Търново

Дата:

29.11.2021

Организация:

"Момина Крепост" АД

Повече информация за "Момина Крепост" АД може да получите ТУК