Машинен оператор

C-Team е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, лидер в производството на млечни продукти, търсим да назначим отговорен и мотивиран професионалист на позиция:

ОПЕРАТОР /Хранително-вкусова промишленост/

Отговорности:

• Координира процеса по зареждане на производствената линия;
• Контролира правилната експлоатация и текущото състояние на машините;
• Отговаря за наличието на необходимите материали и суровини;
• Следи качеството на готовата продукция;
• Попълва периодично дневници и информационни листове.

Изисквания:

• Средно-техническо образование;
• Опит в ХВП - задължителен;
• Изпълнява отговорно, качествено и на време поставените задачи;
• Много добри технически знания и умения.

Компанията предлага:

• Трудов договор с реални осигуровки;
• Въвеждащо обучение и възможност за развитие в професионален план;
• Конкурентно възнаграждение и ваучери за храна.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

СиТийм ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 1881/18.05.2015 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

Дата:

29.11.2021

Организация:

CTeam

Детайли за организацията:

Повече информация за CTeam може да получите ТУК