Производствен служител- (смесител) с химическо образование

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент - Лидер в производството на строителни материали търсим да назначим отговорен служител за позиция

Оператор смесителна инсталация

Фирмата предлага:
релевантно на образованието и опита стартово възнаграждение;
ваучери за храна 50 лв месечно;
пари за транспорт на стойност 80лв месечно
работа в световно утвърдена компания
входящо обучение

Изисквания:
средно или висше химическо образование
компютърна грамотност
опит в производство ще се счита за предимство
възможност за работа на три смени (по 8ч) първа, втора и нощна.

Отговорности:
работа с компютър
физическа активност в производствена среда
отговорност по правилното смесване на суровините за получаване на качествен продукт

Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, изпратете актуална автобиография.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана!

Менпауър България има лицензен номер № 183/27.12.2021 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1380 до 1680 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

03.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК