Оператор етикетираща машина

C-Tam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, производствена компания в хранителния бранш, търсим да назначим отговорни и мотивирани служители на позиция:
Оператор етикетираща машина.

Вашите отговорности ще включват:

• Настройване и зареждане на машината с необходимите спомагателни материали;
• Следи работния процес и евентуални промени в режима на работа на машината;

Изисквания:

• Бързина сръчност
• Възможност за работа при температурни условия 12°

Работодателят предлага:

• Много добро възнаграждение и реални осигуровки;
• Осигурен служебен транспорт в района на гр. Пловдив;
• Безплатен обяд;
• Работно облекло;
• Ежемесечен порцион от продукцията;

„СиТийм“ ООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз 1881/18.05.2015 г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1200 лева на месец

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

05.11.2021

Организация:

CTeam

Детайли за организацията:

Повече информация за CTeam може да получите ТУК