ТЕХНИК КИПиА

"ОРГАХИМ“ АД е една от най-големите химически компании в Югоизточна Европа с дългогодишна история в производството на смоли, химически продукти, бои, мазилки и лакове. Във връзка с разрастване на дейността си, компанията търси да назначи:

ТЕХНИК КИПиА В ПРОИЗВОДСТВОТО НА ФТАЛОВ АНХИДРИД В ЗАВОД 2
/Източна промишлена зона, адрес : Бул. България 133/

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Извършва изключване и включване на КИП съоръжения, регулиращи кръгове, прибори, сигнализация и блокировки, промяна на параметрите на регулиращи кръгове;
• В КИП и А работилниците изпълнява подмяна на дефектни части с резервни, възстановяване на резервни части, настройка и стендова проверка на отремонтираното съоръжение;
• Участва в аварийни и планови ремонти на съоръженията и апаратите;
• Отразява в схеми и документация всички направени промени по мехонаоборудването;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Работа на смени (12 часови) или на редовна смяна при условията на 2-ра категория труд при - 2 поредни дневни смени по 12 часа (7:00 – 19:00 ) с 1 ден почивка, 2 поредни нощни смени по 12 часа (19:00 – 7:00) с 3 дни почивка;
• Изплащане на заработеното трудово възнаграждение на 1во число от месеца;
• Заплащане на положения нощен труд с увеличена ставка;
• Заплащане на положения извънреден труд;
• Допълнително възнаграждение за висше образование в размер на 5% за Бакалавърска степен или 7% за Магистърска степен върху договорената основна заплата;
• Допълнителна медицинска застраховка;
• Ваучери за храна в размер на 70 лв./месец;
• Подаръчни ваучери за Великден и Коледа;
• Работно облекло и лични предпазни средства;
• Преференциални цени за корпоративни SIM карти за лично ползване;
• Карта за спортни активности (фитнес, народни танци, йога, плуване и др.), чийто абонамент се плаща от работодателя;
• Безплатно придобиване на правоспособност за управление на мотокар.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Висше или средно специално образование – Електротехника, електроника и автоматика / Автоматизация на производството;
• За предимство се счита:
- 1 година професионален опит като Техник КИП и А в производствено предприятие;
- Придобита 2-ра или 3-та квалификационна група по безопасност на труда при експлоатация на електрическите уредби и съоръжения;
- Придобита квалификация за безопасна експлоатация на газови съоръжения и инсталации;
• Практически опит с измервателни уреди и техническа документация.

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
• Актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

бул. Трети март 21

Дата:

05.11.2021

Организация:

Оргахим

Детайли за организацията:

Повече информация за Оргахим може да получите ТУК