Майстор на бяло саламурено сирене

ВАС МИЛК EООД е компания за производство на млечни продукти и е лидер в своята област.
Ние произвеждаме продуктите с марка "ПЪСТРОГОР", които се отличават с най-високо качество и се радват на огромен успех не само в България, но и извън границите на ЕС.
Постоянният стремеж за иновации и висококвалифицираният персонал на фирмата ни превръщат в лидер на пазара
Във връзка с разширяването на дейността търсим МАЙСТОР НА БЯЛО САЛАМУРЕНО СИРЕНЕ.

Основните отговорности за длъжността са:
- Отговаря за производството на бяло саламурено сирене, като спазва утвърдените технологии на компанията;
- Участва в цялостния работен процес в цеха за производство на сирене;
- Отлично познава технологията на предлаганите продукти;
- Отговаря за качеството на произведената продукция;
- Отговаря за поддържане на необходимото санитарно-хигиенно състояние на цеха, в съответствие с действащите нормативи;
- Пряко подчинен е на Технолога;
- Спазва технологичните изисквания и инструкции за работа с технологичното оборудване;
- Спазва изискванията за хигиена на работното място;
- Спазва изискванията свързани с качеството на продукцията;
- Спазва хигиенните процедури за поддържане на технологичното оборудване.

Изискванията към кандидатите:
- Диплома за средно образование;
- Опит в производството на бяло саламурено сирене и млечни продукти /мин. 2 г./
- Отговорност, организираност и сръчност;
- Умения за работа в екип;
- Умения за навременно изпълнение на поставените задачи;
- Отговорност към производствения процес;
- Бързи и адекватни реакции в различни ситуации, възникващи при изпълнение на служебните задължения.

Ние Ви предлагаме:
- Отлични условия на работа
- Отлично възнаграждение и пълни осигуровки
- Дългосрочен ангажимент
- Работа в екип от професионалисти
- Динамична работа в бързоразвиващата се компания с утвърдени пазарни позиции.

Изискуеми документи:
Автобиография на български език с актуална снимка: образование, обучения, заемани позиции;
Ще известим одобрените по документи кандидати за следващите етапи на процедурата по подбор.
Обработването и ползването на личните данни на процеса по подбор се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Садово

Дата:

08.11.2021

Организация:

Вас Милк ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Вас Милк ЕООД може да получите ТУК